co mohu2

Řeknu vám něco, co vás překvapí.

Nejhorší je práce s lidmi, kteří úkol udělají přesně podle zadání.

Když ho bezmyšlenkovitě splní, aniž by při tom upozornili na slabiny a přinesli vlastní nápady. Pokud práci dokážete udělat sami stejně dobře, za profesionála platit nemusíte.

Pro rozvoj byznysu potřebujete jednorožce. Člověka, který vám řekne, když je práci možné udělat lépe. Rovnocenného partnera, co vám poradí jak na to. A na kterého část byznysu můžete delegovat. Jedince, co vás procesem provede s lehkostí a výsledkem vám pokaždé vyrazí dech.

Je to jednoduchá ingredience pro raketový růst, který vám každý byznys bude závidět.

Dokud ale budete spolupracovat s lidmi, které musíte vodit za ručičku, peníze budete pálit zoufalým tempem.

Šetřete svůj čas na to, v čem jste opravdu silní.

Jsem copywriter i konzultant

Spolupráci většinou začínám analýzou potřeb, díky které peníze už pálit nebudete.

Jako klient jste expert na svoje obchodní plány. Nemusíte k nim ale znát tu nejlepší cestu z copywriterského pohledu. Tu navrhnu já.

Dopodrobna proto zkoumám váš byznys. Potřebuju pochopit, jak vaše zákazníky uhranout.

S čím vám pomůžu

Weby, co nakopnou vaše výdělky – Sexy stránky? U copywritingu to často znamená texty napsané úplně obyčejně. Ale s tak výstižným obsahem, že holky zahazují kalhotky a tlustí kluci běží do posilovny.

Prodejní stránky, u kterých děláte „mmm“ a „aach“ – Zkrátka stránky, které pomáhají splnit váš obchodní cíl. Ať už je to magnet na zákazníka, díky kterému získáte jeho mail, bezplatná registrace do aplikace, nebo třeba prodej drahého kurzu osobního rozvoje.

E-maily tak dobré, že je příjemce přeposílá dalším lidem – Představte si, že lidé vaše e-maily nejen čtou a reagují na ně, ale doporučují je i kamarádům. Ať už jsou to onboarding sekvence pro aplikace, nebo třeba prodejní maily, které váš pečlivě budovaný seznam příjemců přesvědčí k nákupu.

Komunikační manuál, který slovo nuda vyškrtne z vašeho slovníku  – Znáte to… všichni investují do vizuální identity. Ale zkuste si odmyslet grafiku a zůstanou vám konkurenční weby s texty, co působí jako siamská dvojčata. Podle obsahu byste ty firmy fakt nepoznali.

Komunikační manuál definuje styl jazyka. Z vaší značky se díky tomu stane jedinečná osobnost. Příručka také pomáhá sjednotit styl, když na vašich textech pracuje větší množství lidí.

Zkušenosti klientky

Andrej práci začal tím, že se naší aplikaci snažil opravdu porozumět. Ptal se, prošel si program, zkoumal konkurenci a mluvil s našimi zákazníky. Teprve po té se pustil do vymýšlení textů pro web.

O aplikaci pro zubaře musíte získat hodně znalostí, abyste mohli napsat text, který má hlavu a patu. Rozumět systému, jakým lékaři pracují. Co to obnáší, a co od programu chtějí. A Andrej u projektu šel hodně do hloubky.

Komunikoval s námi i po dokončení práce. Vysvětlil nám, jak by jednotlivé stránky na webu měly návštěvníka vést. A radil nám s budoucím marketingem.

S výsledkem jsme spokojení.

– Martina Michalčáková Wolfová (Stomasoft)